Mercedes-Benz

Sprinter valník

Robustné a silné: Valníkové vozidlo Mercedes-Benz Sprinter

Valníkové vozidlo Sprinter ponúka so svojou veľkou ložnou plochou dosahujúcou až 9,2 m2 mnohé možnosti: Jednoduchá alebo dvojitá kabína a 3 dĺžky vozidla tvoria základ pre pôsobivú rozmanitosť variantov. Túto rozmanitosť ešte zväčšujú 4 motorizácie, početné mimoriadne výbavy, varianty podvozka a riešenia od výrobcov nadstavieb, ktoré sú špecifické pre príslušné odvetvia. Vďaka tomu si môžete nakonfigurovať vozidlá s prípustnou celkovou hmotnosťou až 5 500 kg. V prípade potreby k nemu možno navyše pripojiť príves s hmotnosťou až 3 500 kg. Na želanie ponúkajú odkladacie boxy nachádzajúce sa na pravej a ľavej strane pod korbou uzamykateľný odkladací priestor odolný voči striekajúcej vode, ktorý možno využiť napr. pre náradie.

Ak sa rozhodnete pre Sprinter, tak získate vozidlo, ktoré svoju hospodárnosť pôsobivo dokazuje už viac ako 20 rokov. Nové valníkové vozidlo Sprinter so svojou osvedčenou kvalitou a spoľahlivosťou pokračuje v tomto príbehu. Pritom už od začiatku profitujete z jeho hospodárnosti: vďaka atraktívnej základnej cene a početným možnostiam konfigurácie, pri ktorých si objednáte presne to, čo naozaj potrebujete.

A pretože radi vylepšujeme už aj tak dobré veci, tak sme z hľadiska spotreby ešte viac zoptimalizovali naše dieselové motory. Ďalšie plusové body pre hospodárnosť vašej firmy vyplývajú z prídavného užitočného zaťaženia s voliteľnou 50 l hlavnou nádržou a z pružín zadnej nápravy zo sklolaminátu, ktoré sú k dispozícii na želanie.

Valníkové vozidlo Sprinter tak spája nízku spotrebu paliva a inteligentnú funkčnosť do komplexného a hospodárneho riešenia mobility.